Licence

Simpsonovi

simpsonsKdo by je neznal. Homer je hrdý na svoji práci v jaderné elektrárně a je hrdý na to, co všechno dokázal. Jenomže vždy se vyskytnou nějaké problémy, které nutí Homera přemýšlet a to je činnost, kterou do morku kostí nesnáší. Mnohem raději si dá pořádný steak, nejlépe na večeři, spláchne jej balíkem plechovek piv... a tak všední starosti nechává na své ženě Marge. Její účes je skvěle viditelný snad z každého místa Springfieldu...

Jejich tři děti: Bart, Lisa a Maggie jsou roztomilé ratolesti, které mnohdy svými "hrami" šokují své okolí. Především Bart ve ztřeštěných nápadech vyniká. Lisa je velmí hodné děvče, ale velmi zvědavé a tak se mnohdy s Bartem pouštějí do nepopsatelných šíleností. Maggie je zatím na velkou neplechu ještě příliš malá... A aby katastrofy, které děti načnou dopadly co nejlépe, pustí se do jejich řešení samotný Homer.

Simpsonovi jsou takové normální kreslená rodinka...

 

 

 

 

 

 

 

Hello Kitty

hellokittyHello Kitty - kultovní "KOCKA", která je známapo celém světě.

Populární u všech vekových skupin.

 

 

 

 

 

 

 

Disney - Classics

disneyMnoho „klasických" pohádek od Walt Disney zustává pořád populární po mnoho let...jako napríklad : - Bambi: V samém srdci lesa žije malý Bambi, který dělá první nesmělé krůčky životem a poznává svět kolem sebe. Společně se svými kamarády, roztomilým zajíčkem Dupíkem a ostýchavým skunkem Kvítkem, pak zažívají velká dobrodružství. Bruslí na "ztuhlé" vodě, dovádí v lese a seznamují se se všemi jeho podivnými obyvateli. Jejich moudrý průvodce Výr, který má královský původ, jim předává své zkušenosti o lásce, ztrátách a životě. - Lví Král: Příběh se odehrává na africké savaně v říši zvířat, kde vládne ke spokojenosti všech král Mufasa a právě se mu narodil syn Simba. Celé království s radostí vítá následníka trůnu, jen králův bratr Scar je touto zprávou nemile překvapen. Chce se stát králem místo Mufasy a Simba je další překážkou. - Marie: nejroztomilejší kocicka z celé „party" Aristokocek.

 

 

 

 

Disney/Pixar - Auta

autaBlesk McQueen je mladé závodní auto, jehož snem je stanout na stupni vítězů v Mistrovství o Zlatý píst. Vítězství by totiž znamenalo také slávu a prestiž, což se mladému auto líbilo. Jeho cesta na závody ho ale přivedla do zapadlého města Kardanová Lhota. Zde Blesk potkal nové přátele, kteří mu ukázali, že mnohem důležitější než první místo je něco jiného – přátelství a to, jaké má „auto srdce".

 

 

 

 

 

Disney - Hledá se Nemo

nemoV pestrobarevných a teplých vodách Velké útesové bariéry žije ve svém bezpečném a odlehlém příbytku ze sasanek Marlin a jeho jediný syn Nemo. Marlin se s obavami ze všech nepředvídatelných nebezpečí, které hlubiny oceánu skýtají, snaží svého syna před nástrahami okolí ochránit. Nemo je však, stejně jako všechny malé rybky, velmi zvídavý a chce tajemný útes prozkoumat. Když je pak nečekaně unesen daleko od domova a skončí v akváriu, kterým si vyzdobil ordinaci laciný zubař, ocitne se Marlin nečekaně v roli hrdiny na cestě k záchraně svého syna.

 

 

 

 

Disney/Pixar - Příšerky s.r.o

priserkyDva úspešné filmy o Příšerkách z produkce Disney: Príšerky s.r.o (2003): Monsters Incorporated je strašidelná továrna vedená Henrym J. Waternoosem a jedním z jejích hlavních strašidel je James P. Sullivan, jehož strašidelným asistentem a nejlepším přítelem a spolubydlícím je Mike Wazowski. Do tajemného světa příšer a strašidel, kde se elektrická energie získává z dětského (vyděšeného) křiku se nedopatřením dostane holčička Boo... Univerzita pro příšerky (2011): Už od té doby, kdy byl Mike Wazowski jenom malé monstrum, snil o tom, že se stane úspěšnou příšerkou. A všichni přeci vědí, že ty nejlepší příšerky pocházejí z Univerzity pro příšerky. Ale hned během prvního semestru na univerzitě se začnou Mikeovy plány hroutit, když mu cestu zkříží příšerkovské eso James P. Sullivan, řečený Sulley, který je na strašení přirozený talent. Této dvojici se život na univerzitě i na koleji malinko vymkne kontrole a jejich soutěživost je dovede až k vyhazovu z elitního univerzitního strašícího programu.

 

 

Disney - Mupeti

mupetiPlyšoví Mupeti se v americké televizi představili poprvé v roce 1969 v seriálu, který je v Česku známý pod názvem Sezame, otevři se. Na rozdíl od jiných animovaných seriálů, které děti pouze baví, tento se zaměřil na program, který by se dal nazvat "škola hrou". Seriál se stal úspěšným evergreenem televizních stanic po celém světě.

 

 

 

 

 

Disney - Phineas & Ferb

phineas_a_ferbPhineas a Ferb jsou bratři a nejvíc ze všeho je baví vynalézat. To se ovšem nelíbí jejich sestře Candy, která každou volnou chvíli využívá k tomu, aby o nich pověděla rodičům. Naši hrdinové také mají také trochu neobvyklého domácího mazlíčka - ptakopyska Perryho, ale není to jen tak obyčejný domácí mazlíček. Když se nikdo nedívá, rázem se z něj stává hrdina, který bojuje proti zákeřnému doktoru Dutošvarcovi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disney - Letadla

letadlaZ oblačných výšin světa filmu Auta přilétají Letadla, animovaný komediálně-dobrodružný snímek nabitý akcí, ve kterém se nám představuje Prášek, práškovací letoun s velkým srdcem a rychlými křídly, jenž sní o tom, že se zúčastní nejúžasnějšího leteckého závodu kolem světa. V cestě mu stojí jen několik poněkud větších problémů - Prášek není tak docela stavěný pro závody, a kromě toho má tak trochu strach z výšek. Navzdory fóbiím se Práškovi za podpory svého učitele z námořního letectva, Skippera, podaří s odřenou vrtulí kvalifikovat do hlavního závodu. Jeho sportovní nadšení a rychlost se ale příliš nezamlouvají obhajujícímu šampiónovi Ripslingerovi, který se neštítí ničeho, jen aby Práška zastavil. Když dojde v průběhu vyvrcholení závěrečného závodu k neštěstí, je Práškova odvaha vystavena skutečné zkoušce. Za podpory přátel starých i nových Prášek vystoupá do výšin, o kterých se mu doposud ani nezdálo, a současně užaslým přihlížejícím dokáže, že svět v oblacích skutečně nezná žádných hranic.

 

Disney - Medvídek Pú

medvidek_puKouzelná a roztomilá dobrodružství Medvídka Pú těší děti i dospělé na celém světě už řadu let.. Příběhy se odehrávají ve Stokorcovém lese, kde zvířátka ze seriálu žijí. Tito přátelé drží za všech okolností spolu i přesto, že mají své slabé stránky a občas realizují opravdu "přiblblé" nápady. Je to však jejich svět. Svět dětské fantazie a představivosti, ve které je možné třeba najít severní pól uprostřed jejich lesa...

 

 

 

 

 

 

 

 

Disney - Princezny

princeznyDisneyovské princezny je obchodní značka vlastněná společností The Walt Disney Company, která zahrnuje ženské hrdinky některých animovaných filmů Walta Disneye. Součastí tého skupiny jsou tyto princezny :

  • Sněhurka
  • Popelka
  • Šípková Růženka
  • Ariel
  • Kráska
  • Jasmína
  • Pocahontas
  • Mullan
  • Merida

 

 

 

 

 

Disney - Mickey & přátelé

mickeyMickey Mouse je vtipná kreslená postavička a oficiální maskot The Walt Disney Company. Mickey byl vytvořen Waltem Disney v roce 1928. Mluvící myš která obvykle nosí červené šortky, velké žluté boty a bílé rukavice. Mickey se stal jednou z nejvíce rozpoznatelných kreslených postaviček na světě. Mickey se obvykle objevuje po boku své přítelkyně Minnie, jeho psa Pluta, jeho přátel Kačera Donalda, Daisy a Goofyho..

 

 

 

 

Disney - Violetta

violetaVioletta je argentinský dramatický seriál, který měl premiéru 14. května 2012 na Disney Channel Latinská Amerika a 11. listopadu 2013 na českém Disney channel. Někdy se uvádí také jako telenovela. Seriál vypráví příběh hudebně nadané teenagerky Violetty (hraje ji argentinská herečka Martina Stoessel), která se vrací do svého rodného Buenos Aires se svým otcem poté, co několik let žili v Evropě. Každá epizoda obsahuje originální hudební čísla různých hudebních žánrů.

 

 

 

 

 

 

Disney - Ledové království

ledove_kralovstviLedové království (v originále Frozen) je americký animovaný hudebně fantastický film z roku 2013 od režisérů Chrise Bucka a Jennifer Lee, inspirovaný pohádkou Sněhová královna od Hanse Christiana Andersena. Film vypráví příběh nebojácné princezny Anny, která se za pomoci horala Kristoffa, jeho věrného soba Svena a oživlého sněhuláka Olafa vydává najít svoji sestru Elsu, která svou ledovou magií neúmyslně zaklela království do věčné zimy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disney - Sofie První

sofiePrinceznou přes noc? Sofie to zvládne! (Animovaný seriál)

Malá Sofie žila úplně obyčejný život až do chvíle, kdy se její maminka vdala za krále Rolanda. Na královském dvoře na Sofii čeká těžký úkol – naučit se být opravdovou princeznou. Pomáhají jí hodné víly z princeznovské školy a věrní zvířecí kamarádi, ale najdou se i závistivci a nepřátelé, kteří by její snahu rádi překazili. Sofie má ale srdce na pravém místě, a tak brzy pochopí, že princeznu nedělají šaty a korunka, ale poctivost, odvaha a ochota pomáhat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disney - Doktorka Plyšáková

doktorka_plysakovaTéhle doktorky se bát nemusíš.

Animovaný seriál ukazuje malým dětem, jak se starat o své zdraví, hygienu a jak pečovat o své blízké. V seriálu se představí malá holčička jménem Doký, která dokáže komunikovat s plyšovými zvířátky a hračkami a ony si zase povídají s ní, zvlášť pokud potřebují její pomoc například opravit steh nebo obvázat zranění. Během toho Doký a její kamarádi Plýša, Vlnka, Hallie a Mrázek předávají ostatním užitečné rady, jak se postarat o sebe a o ostatní a nebát se navštívit doktora.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Star Wars

 CC457021

 

Mimoni

DMF_EGG_MAW_GR_01_Minion

 

Pets

PETS_METRO_GR_17

DC Comics

Batman

Superman

 

Route 66

ROUTE-66-with-tagline-–-black-logo-without-background

 

Forever Friends

030-709-880-2