Buďte styloví!

Všude kam se podíváte, vidíte ta stejně nudná trička. Bez nápadu, bez barev... Chcete být výjimeční a originální? Trička od společnosti Cartoon Mania budí pozornost díky svým pestrým barvám a hlavně díky nádherným a originálním potiskům, které vykouzlí úsměv na tváři každému, kdo se na vás podívá.

Originální trička s nápadem ocení zejména děti

Cartoon Mania fandí barevným potiskům, které aplikuje na svá trička. Jsme velkoobchod s licenčním textilem. Co znamená spojení licenční textil? Toto spojení v praxi zaujme hlavně vaše ratolesti. Jedná se totiž o trička s potiskem jejich oblíbených hrdinů z pohádek. Tím, že si na sebe dítě vezme tričko se Spidermanem, oživíte jeho fantazii a sám se na chvíli promění ve svého oblíbence. Zkuste to a uvidíte, že i obyčejné tričko může na tváři vašeho dítěte vykouzlit ten nejlíbeznější úsměv.

Sortiment společnosti Cartoon Mania je uzpůsobený tak, že potěší každého malého človíčka. Kluci i holky, předškoláci či školáci, ti všichni najdou na tričku svou milovanou pohádkovou postavu. Cartoon Mania je držitelem těchto licencí na potisk triček:

  • Disney
  • Star Wars
  • Hello Kitty
  • Mimoni
  • Batman 
  • Superman
  • Pets
  • Medvídek Pú
  • Mickey Mouse
  • ...a spoustu dalších oblíbených dětských hrdinů

Zkrátka originální oblečení, které zaujme

Nezaměřujeme se ale jedině na potisk triček dětskými motivy. Naše nabídka je mnohem pestřejší. Kromě triček s krátkým i dlouhým rukávem nabízíme také spodní prádlo, mikiny, plavky, ručníky, zimní sety, kšiltovky, batohy, ponožky a mnoho dalších originálních oblečení. Naše nabídka se převážně zaměřuje na potisk oblečení dětskými hrdiny, potěší však i dospělé. Zejména fanoušky dobrého fotbalu. Cartoon Mania získala totiž licenci také na potisk oblečení motivem FC Barcelona.

Přizpůsobujeme se našim zákazníkům. Proto vyrábíme zboží na základě jejich připomínek a požadavků. Kromě originálního oblečení s licencí nabízíme také možnost exkluzivního designu včetně privátních značek. Zákazníci Cartoon Mania oceňují na našich výrobcích zejména originální a neokoukaný design nejenom dětských triček. Naše originální oblečení zaujme, ale zároveň šetří vaši peněženku. Trička a oblečení Cartoon Mania jsou totiž kvalitní a za nízkou cenu.

Jsme držiteli certifikátu Oeko - Tex, dodáváme tedy ověřené originální oblečení pro děti a celou rodinu. Nebuďte jedním z davu, odlište sebe i své dítě. Využijte bohatou nabídku originálního oblečení společnosti Cartoon Mania. Těšíme se na spolupráci s vámi.